pralki
Pralka do zabudowy BC449M4D8J-S
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Klasa głośności: A
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
1 657.73 zł / szt
2 039.01 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Candy |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Tak |
| Ilość programów prania | 16 |
| Pojemność bębna | 58 |
| Programy i opcje prania | Bawełna/EcoBawełna, Mix Power System + |
| Waga | 64 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Zabudowa |
| Wysokość | 82 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 52.5 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 9 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy, Biały |
| Weight | 66000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 570 x 650 x 875 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |