pralki
Pralka BTWS72200EUN
- Poziom hałasu: 78
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Klasa głośności: C
- Full specification
Status: Out of stock
1 159.14 zł / szt
1 425.74 zł gross
Pralka BTWS72200EUN
| Weight | 58000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 700 x 450 x 940 cm |
Technical Specifications
| Brand | Indesit |
|---|---|
| Poziom hałasu | 78 |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | C |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 13 |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Pojemność bębna | 42 |
| Programy i opcje prania | Mix 45' 40° |
| Zabezpieczenia | Przed przepełnieniem |
| Waga | 57 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 900 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 400 |
| Głębokość | 600 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kierunek otwierania | góra |
| Ładowanie | góra |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |