PowerBank
PowerBank 5000 mAh czarny
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Porty USB: 1 x USB micro-B
- Wymiary:
92 x 64 x 14 mm
- Full specification
Status: Out of stock
31.87 zł / szt
39.20 zł gross
Power Bank 5000 mAh, czarny
- ZAWSZE PEŁEN ENERGII
- Naładuj swój sprzęt w podróży
- Kompaktowa konstrukcja
- Idealny dla ładowania tabletów lub telefonów komórkowych
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Wymiary | 92 x 64 x 14 mm |
| Waga | 118 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |
| Napięcie | 3.7 |
| Pojemność baterii | 5000 |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 159 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 x 90 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |