torby/etui/plecaki
Pokrowiec ONE 12-12.5 cala
- Wymiary:
335 x 25 x 240 mm
- Waga: 0.11
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu 12-12.5"
- Maksymalne wymiary urządzenia: 315 x 30 x 215 mm
- Full specification
Status: Out of stock
42.13 zł / szt
51.82 zł gross
Pokrowiec ONE 12-12.5''
Doskonale chroni notebook przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami.
Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego materiału RPET, który doskonale dopasowuje się do kształtu notebooka niczym druga skóra. Najlepsza gwarancja ochrony przed zarysowaniami powierzchni, wgnieceniami i uszkodzeniami.
Konstrukcja jest solidna, ale także niezwykle lekka. Dzięki temu notebook można wygodnie transportować, nie zajmując dużo miejsca w torbie.
Zamek błyskawiczny posiada dodatkowe zabezpieczenie po wewnętrznej stronie, w celu uniknięcia zarysowań notebooka.
Seria ONE to trwałe produkty z przedłużoną pięcioletnią gwarancją - wszystkie wykorzystują materiał PET pochodzący z recyklingu!
- Główny materiał wykonany z PET pochodzącego z recyklingu
- Elastyczny materiał idealnie dopasowuje się do laptopa
- Wysokiej jakości metalowy zamek błyskawiczny
- Zapewnia niezawodną ochronę przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 335 x 25 x 240 mm |
| Waga | 0.11 |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 255 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |