pojazdy
Pojazd Truxx2 Ładowarka prezenter
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Rodzaj: Ładowarki
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
32.16 zł / szt
39.56 zł gross
Ładowarka Truxx2 wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, o bardzo solidnej konstrukcji. Ruchome elementy, składana kabina, gumowane ciche koła. W zestawie figurka. Zapakowana w kolorowy prezenter.
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04532 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36 x 15 x 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Długość | 36 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 437 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 350 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |