roboty
Pojazd-Robot TFB
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
177019
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
39.90 zł / szt
49.08 zł gross
Pojazd-Robot TFB
- Pojazd można przetransformować w robota i odwrotnie
- Roboty z serii można połączyć i stworzyć megarobota
| Weight | 374 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 258 x 320 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 177019 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Funny Toys for Boys |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 24,2 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |