pojazdy
Pojazd Ratrak Prinoth Leitwolf
- Bezpieczeństwo:
- Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy.
- Niebezpieczeństwo zadławienia się z powodu małych, łatwych do połknięcia części.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
BR-02545
- Full specification
Status: Out of stock
341.76 zł / szt
420.36 zł gross
Pojazd Ratrak Prinoth Leitwolf
- Przeszklona kabina z otwieranymi drzwiami i składanymi lusterkami
- Ruchomy pług z regulowanymi bocznymi skrzydłami
- Ruchomy bęben frezujący z regulowanymi bocznymi skrzydłami
- Kompatybilność z figurkami Brudera
| Weight | 2014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 285 x 320 x 395 cm |
Technical Specifications
| Brand | BRUDER |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | BR-02545 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Inne |
| Skala | 1:16 |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 54,5 x 37 x 18,5 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |