RC
Pojazd Auto terenowe R/C
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
39.95 zł / szt
49.14 zł gross
Pojazd Auto terenowe R/C TFB
Funkcje:
- Pełen zakres jazdy
- Ustawienia zbieżności kół
- Otwierane drzwi
- Gumowe opony
| Weight | 450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 x 140 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 127984 |
| Rodzaj | Samochody |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Marka | Funny Toys for Boys |
| Skala | 1:18 |
| Wymiary | Wysokość: 19 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14 x 14 x 27 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Guma |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |