podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka pod laptopa EXTO ECO
- Prędkość wentylatora (maks.): 650
- Przepływ powietrza: 87
- Regulacja obrotów: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
110.96 zł / szt
136.48 zł gross
Podstawka pod laptopa EXTO ECO
Stylowa aluminiowa podstawka chłodząca do laptopa z dużym wentylatorem (180 mm) i regulowaną wysokością.
- Regulowana ośmiostopniowa wysokość - do 145 mm - dla lepszej ergonomii
- Duży wentylator (180 mm) zapewniający większą moc chłodzenia
- Chłodzi laptopa, poprawiając jego wydajność
- Regulowana prędkość wentylatora i tryby od Cichego do
- Wysokiej wydajności gdy potrzebujesz spokoju lub mocy
- Perforowany aluminiowy stojak pod laptop zapewniający stylowy wygląd i optymalny przepływ powietrza
| Weight | 813 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 x 266 x 359 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 650 |
| Przepływ powietrza | 87 |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 35 |
| Hub USB | 2 porty |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 25 x 350 x 255 mm |
| Waga | 0.63 |
| Wentylator | 18 cm |
| Chłodzenie | Tak |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Grafitowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |