Podstawka pod laptopa Easy Riser Aluminium
- Regulacja obrotów: Nie
- Hub USB: Nie
- Wymiary:
239 x 239 x 14 mm
- Full specification
Solidna aluminiowa konstrukcja
Wykonana z mocnego, lekkiego aluminium, które jest zrównoważonym materiałem nadającym się do recyklingu.
Ergonomia i komfort
Użytkownicy mogą podnieść ekran na wysokość oczu, aby uzyskać optymalny kąt patrzenia.
Wygoda i mobilność
Można ją szybko złożyć na płasko, dzięki czemu z łatwością zmieści się do torby na laptopa; waży tylko 0,4 kg (0,88 lb).
6 stopni regulacji wysokości
Oferuje 6 poziomów regulacji wysokości/kąta, zapewniając optymalne pole widzenia. Regulacja wysokości w zakresie 86118 mm (3,4"-4,6"); regulacja kąta w zakresie 22°-33°.
Otwarta wentylacja
Poprawia przepływ powietrza, zwiększając wydajność laptopa i czas pracy baterii.
Antypoślizgowe silikonowe podkładki
Chronią laptopa przed zarysowaniami i utrzymują urządzenie w miejscu podczas pracy. Zabezpieczenie zapobiegające zsuwaniu się urządzenia uniemożliwia jego niekontrolowane przesunięcie.
Odpowiednia dla nieomalże wszystkich rodzajów laptopów
Przeznaczona do laptopów z ekranem do 16" i wadze do 5 kg (11 lb).
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 250 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kensington |
|---|---|
| Regulacja obrotów | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Wymiary | 239 x 239 x 14 mm |
| Waga | 0.4 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wentylator | Brak |
| Chłodzenie | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |