akcesoria
Podkładka ukośna pod puzzle
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
17976
- Rodzaj: Pozostałe
- Full specification
Status: Out of stock
47.65 zł / szt
58.61 zł gross
Najlepszy dodatek do układanki! Ta sztaluga puzzli sprawia, że łamigłówka jest bardziej relaksującym doświadczeniem. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega wypadaniu kawałków, a ergonomicznie zaprojektowany kąt zmniejsza napięcie szyi. Wykonane w 98% z wytrzymałego plastiku pochodzącego z recyklingu, który jest ultralekki i ułatwia transport. Idealny do układania 1000 elementów Ravensburger w formacie poziomym.
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 17976 |
| Rodzaj | Pozostałe |
| Wymiary | 72.5 x 50.5 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1565 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 x 255 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |