podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka pod mysz Gel Memory
- Przeznaczenie: Biuro
- Podkładka pod nadgarstek: Tak
- Wymiary:
- 330 x 235 x 30 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
65.28 zł / szt
80.29 zł gross
Żelowa podkładka pod nadgarstki zapewnia wyjątkowe wsparcie i wygodę podczas użytkowania klawiatury lub myszy i dobrze trzymają się podłoża. Podkładki żelowe dostosowuja sie do naturalnej linii nadgarstka i dłoni zapewniajac maksymalne rezultaty przez długi okres czasu.
| Weight | 330 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 235 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kensington |
|---|---|
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podkładka pod nadgarstek | Tak |
| Wymiary | - 330 x 235 x 30 mm |
| Waga | 0.328 |
| Pozostałe parametry | - Dostosowuja sie do naturalnej linii nadgarstka i dłoni |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |