podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka Easy Work 260x225x5mm
- Podkładka pod nadgarstek: Tak
- Wymiary:
26.0 x 0.5 x 22.5 cm
- Pozostałe parametry:
Materiał - Poliuretan + powłoka z tkaniny Lycra
- Full specification
Status: Out of stock
23.52 zł / szt
28.93 zł gross
Podkładka Defender Easy Work żelowa, Czarna 260x225x5mm
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Podkładka pod nadgarstek | Tak |
| Wymiary | 26.0 x 0.5 x 22.5 cm |
| Pozostałe parametry | Materiał - Poliuretan + powłoka z tkaniny Lycra |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 275 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 250 x 305 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |