Podkaszarka GGT41 500W
- Składany uchwyt: Tak
- Typ silnika: Elektryczny
- Moc silnika: 500
- Full specification
PODKASZARKA ELEKTRYCZNA GGT41
Sprawdzi się gdy chcemy skosić niewielki obszar lub dotrzeć do trudno dostępnych miejsc!
- Moc maksymalna: 500 W
- Prędkość obrotowa: 12000 obr/min
- Średnica koszenia: 25 cm
PODKASZARKA ELEKTRYCZNA GGT41 O MOCY 500 W
Podkaszarka elektryczna to obowiązkowe wyposażenie każdego domu posiadającego mniejszy lub ciut większy ogródek. Sprawdzi się ona gdy chcemy skosić niewielki obszar lub dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, jak np. w okolicach muru, płotu, w zagłębieniach terenu lub wokół krzewów. To wygodne i poręczna urządzenie wspomoże każdego domowego ogrodnika w podkaszaniu trawy.
Podkaszarka elektryczna GGT41 marki PRIME3 posiada moc 500 W oraz średnicę koszenia 25 cm Urządzenie jest wyposażone w podwójną żyłkę o średnicy 1,0 mm, która jest wysuwana przez automatyczną głowicę. Specjalny nóż zamontowany na osłonie odcina nadmiar żyłki w trakcie obrotów. Model GGT41 posiada także specjalny ogranicznik do kwiatów, który zapobiega ich uszkodzeniu, jednocześnie gwarantując dokładne przycinanie. Precyzję podkaszania w każdej pozycji zapewnia funkcja regulacji kąta głowicy.
Regulowana długość drążka teleskopowego oraz waga urządzenia zaledwie 1,4 kg wpływają znacząco na komfort i wygodę pracy z podkaszarką elektryczną GGT41.
| Weight | 1695 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 200 x 570 cm |
Technical Specifications
| Brand | PRIME3 |
|---|---|
| Składany uchwyt | Tak |
| Typ silnika | Elektryczny |
| Moc silnika | 500 |
| Szerokość koszenia | 25 |
| Rodzaj kosiarki | Żyłkowa |
| Pojemnik na odpady | Nie |
| System koszenia | Dwie żyłki |
| Wymiary | 56 x 82 x 85 cm |
| Waga | 1.4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |