Płyn do baniek mydlanych 5l
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami.
W PRZYP - Nr katalogowy:
TU3603
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Płyn do dużych baniek mydlanych 5L
Duży płyn do dużej radości. Dzięki niemu wyczarujesz bańki mydlane duże, średnie i maleńkie. Nie są mu obce bańkowe sztuczki, a zamykanie w bańce dużych i małych to jego specjalność. Większa pojemność daje więcej możliwości i jeszcze więcej zabawy. W połączeniu z akcesoriami radości marki TUBAN tworzy magiczne efekty.
Płyn może posłużyć amatorom oraz profesjonalistom.
Możesz go użyć z wszystkimi akcesoriami. Świetnie nadaje się też do uzupełniania bańkowych wytwornic. Jest bezpieczny, stworzony zgodnie z europejskimi normami.
Płyn marki Tuban został wyprodukowany zgodnie z normą PN EN71 tzn. normą dotyczącą bezpieczeństwa zabawek. Posiada znak CE, certyfikat bezpieczeństwa chemicznego oraz bakteriologicznego.
Przynosi radość w Polsce i na całym świecie.
Idealny do:
- Dużych baniek
- Bańkowych tuneli
- Zamykania w bańce
- Uzupełniania wszelkiego rodzaju bańkowych zabawek - pistoletów, mieczy, wytwornic
- Bańkowych sztuczek
Jak go użyć?
Wklej płyn do miski lub wiaderka. Zamocz w nim jedno z naszych akcesoriów. Gotowe! Możesz rozpoczynać przygodę z bańkami.
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 180 x 295 cm |
Technical Specifications
| Brand | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU3603 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Płyny |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 29 x 13 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |