torby/etui/plecaki
Plecak ThinkPad Executive 4X41P80268
- Pasuje do:
Notebooki o wielkości 16 cali
- Wymiary:
44.5 x 14.5 x 30.5 cm
- Waga: 1.5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
743.23 zł / szt
914.17 zł gross
Plecak ThinkPad Executive o przekątnej 16 cali to wyrafinowana, wysokiej jakości profesjonalna torba, która łączy nowoczesny, smukły design z solidnym magazynowaniem i wysokiej jakości (recyklingowanymi) materiałami.
- Materiał ultra trwały - zewnętrzna strona z balistycznego RPET i podszewka ripstop;
- Wbudowane materiały recyklingowe (RPET) równoważne 39 butelkom wody o pojemności 500 ml.
- Wszystkie akcenty metalowe i ze skóry naturalnej;
- Kompatybilny z notebookami 16-calowymi.
- Dwie zamykane kieszenie na butelki wodne;
- Kieszeń blokująca RFID.
- Zamek błyskawiczny Fidlock do szybkiego łączenia breloczka;
- Kieszeń na okulary ochronne Softline.
- Podwójne ukryte kieszenie na szybki dostęp z zabezpieczeniami.
- Dopuszczana skórzana zawieszka na bagaż z osłoną prywatności.
- Pas do przejścia na bagaż.
| Weight | 1740 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 460 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o wielkości 16 cali |
| Wymiary | 44.5 x 14.5 x 30.5 cm |
| Waga | 1.5 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Granatowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |