torby/etui/plecaki
Plecak Prelude Backpack 15,6 1E7D6AA
- Wymiary:
(szer. x wys. x gł.) 310 x 455 x 105 [mm]
- Waga: 0.38
- Pasuje do:
Rozmiar notebooka: 39,6 cm (15,6")
- Full specification
Status: Out of stock
64.28 zł / szt
79.06 zł gross
Plecak Prelude Backpack 15,6 1E7D6AA
HP Plecak 39,6 cm (15,6") Prelude (1E7D6AA)
Kolor: szary
Wygodne: Pasek mocujący do walizki na kółkach, Wyściełana tylna ściana, pasek na ramię, Uchwyt
Kieszenie: Kieszeń przednia, Kieszeń na notebook, Kieszeń z boku, Kieszonka na akcesoria
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Wymiary | (szer. x wys. x gł.) 310 x 455 x 105 [mm] |
| Waga | 0.38 |
| Pasuje do | Rozmiar notebooka: 39,6 cm (15,6") |
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Szary |
| Weight | 630 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 425 x 315 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |