Pilot 22AV1905A/12
- Pasuje do:
Profesjonalny telewizor Philips
- Radiowy: Nie
- Przeznaczenie: Telewizory
- Full specification
Pilot zdalnego sterowania MediaSuite 22AV1905A/12
Łatwy w obsłudze pilot zdalnego sterowania z dedykowanymi przyciskami YouTube i Cast umożliwia szybszy dostęp do większej ilości rozrywki.
Przycisk YouTube umożliwia szybki dostęp
Dedykowany przycisk YouTube umożliwia przeniesienie rozrywki na duży ekran jednym naciśnięciem.
Przycisk Cast umożliwia przesyłanie strumieniowe
Dedykowany przycisk Cast przyspiesza przesyłanie strumieniowe treści z urządzeń zewnętrznych. Wystarczy nacisnąć, aby aktywować ekran informacji o połączeniu w celu przesyłania strumieniowego z dowolnego laptopa, tabletu, telefonu lub komputera stacjonarnego z obsługą usługi Cast.
Zamykana komora baterii
Zamykana komora baterii jest zabezpieczona śrubą, która zapewnia, że baterie mogą być wyjmowane lub wymieniane wyłącznie przez pracowników.
Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii
Gdy poziom naładowania baterii w pilocie zdalnego sterowania telewizora Philips Professional będzie niski, na ekranie wyświetli się powiadomienie. Umożliwia to wymianę baterii, zanim wystąpią problemy.
| Weight | 69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 x 50 x 30 cm |
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| Pasuje do | Profesjonalny telewizor Philips |
| Radiowy | Nie |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Wymiary | 184 x 48 x 20 mm |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |