Wszystkie zabawki
Piłka nożna lewitująca
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
013962
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
24.20 zł / szt
29.77 zł gross
Piłka nożna lewitująca
Piłka lewitująca Hover Soccer Ball z podświetleniem LED. Świetna zabawka dla dzieci, która zamienia każdy pokój w mini boisko! Piłka unosi się tuż nad podłożem dzięki poduszce powietrznej, dzięki czemu łatwo ślizga się po podłodze i nie rysuje powierzchni. Miękka, amortyzująca krawędź chroni meble i ściany, a kolorowe podświetlenie LED sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej atrakcyjna nawet po zmroku. Idealna do gry w domu - rozwija refleks, koordynację i zachęca do ruchu.
Najważniejsze cechy:
- Efekt lewitacji (poduszka powietrzna)
- Bezpieczna, miękka obudowa
- Kolorowe światła LED
- Odpowiednia do gry w pomieszczeniach
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 013962 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piłki |
| Wymiary | 18 x 6,6 x 18 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 7 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 205 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 185 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |