ogrodowe
Piaskownica 2w1
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600850208
- Obszar: Ogrodowe
- Full specification
Status: Out of stock
83.91 zł / szt
103.21 zł gross
Piaskownica 2w1
- Prosta i funkcjonalna piaskownica, która może stać się przestronnym ogrodem warzywnym.
- Wymiary skrzynki: 76 x 76 cm.
- W zestawie znajduje się plandeka do zabezpieczenia podłoża pod piaskownicą.
- W piaskownicy mieści się 100 kg piasku lub 70 kg gleby pod uprawy.
- Plastik w 100% pochodzący z recyklingu i nadający się po ponownego recyklingu.
- Wyprodukowana we Francji.
| Weight | 7000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 x 180 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600850208 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piaskownice |
| Wymiary | 76 x 76 x 17 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,4 x 18,4 x 79,2 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |