pendrive
Pendrive Xporter 3 32GB USB 3.2 Slider
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Szyfrowanie danych: Tak
- Pojemność pamięci flash: 32
- Full specification
Status: Out of stock
11.09 zł / szt
13.64 zł gross
Przenośny nośnik USB, który ułatwi Ci codzienne zadania. Dzięki szybkości odczytu do 80 MB/s i obsłudze trybu UASP zapewnia szybką reakcję, XPorter 3 umożliwia szybki i efektywny transfer plików o różnych rozmiarach, zdjęć, wideo i muzyki, kiedy tylko ich potrzebujesz. XPorter 3 jest kompatybilny z wieloma obecnie używanymi i starszymi systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz Mac, a także obsługuje formatowanie exFAT. Ponadto, jest wstecznie kompatybilny z poprzednimi wersjami USB.
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 x 100 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Patriot |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 60 x 19 x 9 mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość odczytu | 80 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |