pendrive
Pendrive UME3 16GB USB 3.0 Eco Friendly
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Pojemność pamięci flash: 16
- Full specification
Status: Out of stock
24.26 zł / szt
29.84 zł gross
UME3
Eco Friendly jest nowym modelem pamięci USB z serii UME, który został całkowicie zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Jego główną cechą wyróżniającą się spośród innych dostępnych na rynku opcji jest obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, które ulegają rozkładowi w warunkach kompostowych.
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 55 × 21 × 9,6 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Inne |
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 60 x 50 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |