pendrive
Pendrive Kyson DTKN/512 USB 3.2 Gen1
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 512
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
133.44 zł / szt
164.13 zł gross
Pamięć flash USB DataTraveler Kyson w stylowej metalowej obudowie bez zatyczki
DataTraveler Kyson to wysokowydajna pamięć flash USB typu A firmy Kingston, charakteryzująca się wyjątkową szybkością przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s), która umożliwia błyskawiczne i wygodne przesyłanie plików. Pojemność do 512 GB pozwala na swobodne przechowywanie i udostępnianie zdjęć, filmów, muzyki i innych treści. Metalowa konstrukcja bez zatyczki pozwala uniknąć jej zgubienia, a funkcjonalny zaczep ułatwia zabranie jej ze sobą.
DataTraveler Kyson to stylowa, niezawodna pamięć flash USB-A, która jest objęta ograniczoną 5-letnią gwarancją.
Technical Specifications
| Brand | Kingston |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 512 |
| Wymiary | 39 x 12,6 x 4,9 mm |
| Waga | 4 |
| Prędkość zapisu | 60 |
| Prędkość odczytu | 200 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Metalowy |
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 x 100 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |