pendrive
Pendrive Kyson DTKN/128 USB 3.2 Gen1
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
39 x 12.6 x 4.9 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
69.61 zł / szt
85.62 zł gross
DataTraveler Kyson to wysokowydajna pamięć flash USB typu A firmy Kingston, charakteryzująca się wyjątkową szybkością przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s), która umożliwia błyskawiczne i wygodne przesyłanie plików.
Pojemność do 256 GB pozwala na swobodne przechowywanie i udostępnianie zdjęć, filmów, muzyki i innych treści. Metalowa konstrukcja bez zatyczki pozwala uniknąć jej zgubienia, a funkcjonalny zaczep ułatwia zabranie jej ze sobą. DataTraveler Kyson to stylowa, niezawodna pamięć flash USB-A, która jest objęta ograniczoną 5-letnią gwarancją.
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 110 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kingston |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 39 x 12.6 x 4.9 mm |
| Waga | 4 |
| Prędkość zapisu | 60 |
| Prędkość odczytu | 200 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |