pendrive
Pendrive Hayabusa U202 64GB USB 2.0 biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
51.4 x 21.4 x 8.4 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
22.44 zł / szt
27.60 zł gross
- Praktyczna obudowa pamięci flash USB serii KIOXIA TransMemory U202 pozwala Ci na bezproblemowe przechowywanie danych
- Funkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na zabranie jej dokądkolwiek tylko się wybierasz, każdego dnia
- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U202 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd.
Technical Specifications
| Brand | Kioxia |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 51.4 x 21.4 x 8.4 mm |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 130 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |