pendrive
Pendrive DashDrive UV210 32GB USB Metallic Alu
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
39 x 12.2 x 4.5mm
- Waga: 6
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
19.22 zł / szt
23.64 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Adata |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 39 x 12.2 x 4.5mm |
| Waga | 6 |
| Prędkość zapisu | 7 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 x 105 x 118 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |