pendrive
Pendrive 64GB USB 3.1 ATTACHE FD64GATT431KK-EF
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
53,8 x 19,5 x 9,5 mm
- Prędkość zapisu: 20
- Full specification
Status: Out of stock
17.28 zł / szt
21.25 zł gross
Trwała, lekka konstrukcja pamięci flash PNY Attaché 4 USB 3.1 zapewnia wygodny sposób na łatwe przechowywanie i udostępnianie dokumentów, muzyki i zdjęć. Przenośny pendrive zawiera przesuwaną nasadkę bez kołnierza, co oznacza, że nie ma więcej zgubionych nasadek. Ta pamięć flash USB 3.1 jest niewielkich rozmiarów, ale zapewnia dużą wydajność!
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 100 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | PNY |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 53,8 x 19,5 x 9,5 mm |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 80 |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |