pendrive
Pendrive 64GB HP USB 3.1 HPFD755W-64
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
9.5 x 17.2 x 55 mm
- Full specification
Status: Out of stock
10.19 zł / szt
12.53 zł gross
HP USB Flash Drive x755w wykorzystuje technologię USB 3. 1 do szybkiego transferu danych takich jak duże pliki, takie jak filmy, wideo i inne. Uprość swój mobilny styl życia dzięki x755w
- Wydajność USB 3.1 do przechowywania i udostępniania plików
- Trwałe niebieskie wykończenie
- Zintegrowana pętla na klucze łatwo przyczepia się do breloczków,torebek, plecaków, toreb itp.
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 9.5 x 17.2 x 55 mm |
| Waga | 8.8 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 75 x 125 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |