pendrive
Pendrive 32GB USB 3.1 HPFD796L-32
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
7.2 x 17.6 x 53.3 mm
- Full specification
Status: Out of stock
9.37 zł / szt
11.53 zł gross
HP USB Flash Drive x796w to idealna konstrukcja Push-Pull do przechowywania dużych bibliotek plików, składających się z filmów, obrazów o wysokiej rozdzielczości, muzyki, renderingów i innych. Niskoprofilowy wygląd HP x796w pokazuje Twój niezwykły gust.
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 80 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 7.2 x 17.6 x 53.3 mm |
| Waga | 13.9 |
| Prędkość odczytu | 75 |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |