pendrive
Pendrive 256GB USB 3.1 HPFD755W-256
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 256
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
65.57 zł / szt
80.65 zł gross
Pendrive 256GB USB 3.1 HPFD755W-256
Uprość swój mobilny styl życia dzięki HP USB Flash Drive x755w. Dzięki technologii USB 3.1 i konstrukcji bez wysuwanych nasadek urządzenie x755w jest idealne do błyskawicznego przesyłania dużych plików, takich jak filmy, wideo i nie tylko.
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 80 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 9,5 x 17,2 x 55 mm |
| Waga | 8.8 |
| Prędkość zapisu | 30 |
| Prędkość odczytu | 75 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |