Promocje zabawek
Pamiętnik Make up - Jednorożec
- Nr katalogowy:
16015
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Manicure
- Full specification
Status: Out of stock
39.99 zł / szt
49.19 zł gross
Pamiętnik Make up - Jednorożec
Paleta do makijażu w rozmiarze książki z futrzaną okładką z motywem jednorożca. Gra i makijaż dla słodkiej zabawy!
ZASTOSOWANIE: zabawa w makijaż i przeglądanie się w lusterku.
Technical Specifications
| Brand | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 16015 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Manicure |
| Waga | 400 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 24 x 2,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Plusz |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 190 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |