pomoce szkolne
Pamiętnik Magic Light Unicorn
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
STN7823
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
31.99 zł / szt
39.35 zł gross
Pamiętnik Unicorn zawiera 40 kartek w linie. Ma twardą oprawę ozdobioną świecącymi lampkami LED i jest zamykny na kłódkę. W zestawie znajdują się 2 arkusze naklejek oraz długopis z dwoma końcówkami. Jedna zawiera różowy atrament, druga niewidzialny, który można zobaczyć używąc specjalnej "latarki" z długopisu. Pamiętnik ma wymiary: szerokoś 11,7 cm, wysokość 18 cm.
| Weight | 329 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 200 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Stnux |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | STN7823 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Pamiętniki |
| Wymiary | 11.7 x 18 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20,5 x 30 x 4,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |