do PC
Pamięć do PC DDR4 8GB 2133MHz
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 2133 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
199.30 zł / szt
245.14 zł gross
Technical Specifications
| Brand | AFOX |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 90 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |