Odtwarzacz multimedialny Android TV BOX BLUETOOTH V3
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Usługi internetowe: Tak
- Odtwarzane formaty zdjęć: TIFF
- Full specification
Odtwarzacz multimedialny Android TV BOX wraz z funkcją SMART TV przeznaczony zwłaszcza do telewizorów z łączem HDMI oraz możliwością odtwarzania w jakości 4K UltraHD. Urządzenie posiada zainstalowany sklep Google Play umożliwiający instalowanie tysięcy aplikacji dostępnych na Androida. Bardzo wydajny moduł Wi-Fi pozwala na szybkie i stabilne połączenie - możliwe jest także podłączenie do internetu za pomocą sieci LAN. Produkt składa się z wysokiej jakości podzespołów. Procesor Allwiner to czterordzeniowe CPU o taktowaniu 1,4 GHz które idealnie współpracuje z kartą graficzną MALI-G31. Wbudowana pamięć wewnętrzna to aż 16 GB możliwości zapisu danych, a duża ilość RAM-u zapewnia stabilną pracę. Istnieje możliwość użycia zewnętrznych kart pamięci lub dysku twardego.
Najważniejsze cechy:
- Możliwość odtwarzania w jakości 4K UltraHD
- Możliwość podłączenia urządzenia z telewizorem za pomocą przewodu HDMI
- Możliwość instalowania i korzystanie z różnych gier i aplikacji ze sklepu Google Play
- Możliwość połączenia z internetem poprzez bardzo wydajny moduł Wi-Fi
| Weight | 381 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 x 205 x 50 cm |
Technical Specifications
| Brand | BLOW |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Usługi internetowe | Tak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | TIFF |
| Złącza | RJ-45 |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty wideo | MPEG |
| Odtwarzane formaty audio | APE |
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 16 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | UHD 4K |
| System operacyjny | Android 10 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |