odtwarzacze MP3/MP4
Odtwarzacz MP3 SFP 4408BK
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymiary:
54 x 33 x 16 mm
- Waga: 21
- Full specification
Status: Out of stock
69.67 zł / szt
85.69 zł gross
Odtwarzacz MP3 SFP 4408BK
Odtwarzacz MP3 8 GB ze slotem na Micro SD i słuchawkami.
- Wyświetlacz LCD 1,1"
- Slot na kartę micro SD (max. 128 GB)
- Radio FM
- Obsługa formatu MP3 i WMA
- Funkcje dysku USB
- Wejście micro USB (obsługa FAT32 i exFAT)
- Tylna klamra do zahaczenia
- Funkcja blokady przycisków
- Nagrywanie do WAV
- Wydajność 7 godzin przy 50% głośności
- Wydajność 5 godzin przy 100% głośności
- MENU wielojęzykowe
- Wbudowany akumulator (3,7 V / 110 mAh)
- Ładowanie przy pomocy kabla USB
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymiary | 54 x 33 x 16 mm |
| Waga | 21 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Interfejs | microUSB |
| Oznaczenia | |
| Cechy i funkcje | Radio |
| Kolor | czarny |
| Weight | 102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 60 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |