zabawa w dom
Odkurzacz Rowenta X Force Flex
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
7600330223
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
67.11 zł / szt
82.55 zł gross
Odkurzacz Rowenta X Force Flex
- Dzięki temu wspaniałemu odkurzaczowi możesz posprzątać cały dom i wciągać kurz tak jak dorośli!
- Dodatkowo urządzenie wydaje dźwięki prawdziwego odkurzacza - już nie będziesz zazdrościć odkurzacza mamy i taty!
- To elektroniczny odkurzacz ręczny z efektem dźwiękowym. W zestawie znajduje się również dodatkowa końcówka.
- Działa na 3 baterie LR44/AG13 - dołączone do zestawu.
- Dla dzieci od 3. roku życia. Wyprodukowany we Francji.
| Weight | 570 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 215 x 450 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 7600330223 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Tematyka | Odkurzacze |
| Wymiary | 18,8 x 16,4 x 78,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | miedziany |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |