odkurzacze
Odkurzacz przenośny 2w1
- Moc: 15
- Czas pracy na baterii/bateriach: 18
- Czas ładowania: 4.5
- Full specification
Status: Out of stock
49.71 zł / szt
61.14 zł gross
Odkurzacz przenośny 2w1
- Praktyczna dmuchawa usuwa brud z ciasnych zakamarków
- Zawiera długi, cienki ustnik i szczotkę do czyszczenia
- Zintegrowany akumulator
- Ergonomiczny uchwyt z łatwym w użyciu przełącznikiem ON/OFF
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Moc | 15 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 |
| Czas ładowania | 4.5 |
| Worek | Brak worka |
| Funkcje | Uchwyt |
| Moc ssania | 2500 |
| Wymiary | 320 x 140 x 58 mm |
| Waga | 235 |
| Typ | Odkurzacz ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 115 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |