Odkurzacz Electrolux niebieski
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
6870
- Full specification
Odkurzacz akumulatorowy Theo Klein potrafi (prawie) wszystko, co jego starszy brat: Włącznik/wyłącznik nie tylko wygląda jak prawdziwy po naciśnięciu, ale silnik zabawkowego odkurzacza uruchamia się i daje poczucie ciężko pracującym małym pomocnikom gruntownego sprzątania domu jak mama i tata. Ze względów higienicznych Theo Klein ograniczył funkcję ssania, tak aby w pojemniku na kurz zbierały się tylko białe kuleczki, które Theo Klein dostarcza jako kurz. Pojemnik można wyjąć i opróżnić podobnie jak jego model firmy Electrolux. Ta realistyczna funkcja wraz z praktyczną rączką, elastycznym wężem i realistyczną ssawką podłogową daje dzieciom poczucie korzystania z prawdziwego odkurzacza.
Odkurzacz Electrolux
Odkurzacz akumulatorowy jest wierną repliką konstrukcji firmy Electrolux. Zwrotny odkurzacz dziecięcy posiada praktyczną rączkę, wieszak do zawieszenia ssawki podłogowej, włącznik/wyłącznik, lampkę kontrolną włączenia/wyłączenia oraz pudełko na kulki styropianowe. Szczególnie popularne są dźwięk i funkcja odkurzacza. Mały odkurzacz zasysa dołączone kulki styropianowe do pojemnika na kurz, który można wyjąć w celu opróżnienia.
| Weight | 1428 kg |
|---|---|
| Dimensions | 256 x 428 x 195 cm |
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 6870 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Odkurzacze |
| Wymiary | 26 x 23 x 70 cm |
| Akcesoria w zestawie | Wymagane baterie: 3 x R14-C - brak w zestawie |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie R14 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |