Neo Kreda spray 150 ml żółta
- Bezpieczeństwo:
- Łatwopalny aerozol.
- Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
- Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
- Nie rozpylać nad otw
- Nr katalogowy:
TU3546
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
NEO KREDA SPRAY ŻÓŁTA 150 ML
Kreda w sprayu znakomicie nadaje się do kreatywnych działań. Pomalujesz nią takie powierzchnie jak szkło, asfalt, drewno, kamienie czy trawa. NEO KREDA daje taki sam efekt jak farba w sprayu, ale w odróżnieniu od niej, jest zmywalna wodą. Należy wziąć pod uwagę, że wykonane nią malunki na zewnątrz pomieszczeń, zostaną także usunięte wraz z deszczem lub innym opadem atmosferycznym.
Kolor daje efekt fluorescencyjny - Twoje streetartowe malunki świecą w ciemności!
NSTRUKCJA UŻYTKOWANIA:
Kredę można aplikować na: szkło, tekturę, asfalt czy kamienie. Nie aplikować na tkaniny. Przed użytkowaniem zalecamy wykonanie próby produktu na niewielkiej powierzchni w celu sprawdzenia, czy jest łatwo zmywalna. Aby uzyskać pożądany efekt, należy przed użyciem mocno wstrząsnąć puszką kredy, a następnie rozpylać ją na wybraną powierzchnię z odległości 25-30 cm, trzymając puszkę pod kątem 45 stopni. W celu oczyszczenia dyszy rozpyłowej po użyciu produktu, należy odwrócić go do góry dnem i nacisnąć rozpylacz na dwie sekundy.
INSTRUKCJA CZYSZCZENIA:
Do usunięcia NEO KREDY z powierzchni gładkich, należy użyć czystej, suchej ściereczki. Natomiast powierzchnie porowate należy czyścić używając czystej wody oraz gąbki lub szczotki. Pamiętaj, że z powierzchni porowatych kredę zdecydowanie trudniej zmyć!
WYPRODUKOWANO W POLSCE.
Technical Specifications
| Brand | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | TU3546 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Liczba kolorów | 1 |
| Rodzaj | Kredy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 4,5 x 18 x 4,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 60 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |