myszki
Mysz Wireless Mouse Comfort Biała
- Model:
Comfort
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
26.78 zł / szt
32.94 zł gross
Bezprzewodowa mysz Comfort z czujnikiem optycznym to mysz dla każdego, kto potrzebuje możliwości pracy w dowolnym miejscu.
Dzięki precyzyjnemu czujnikowi o rozdzielczości 1000 dpi możesz błyskawicznie wykonać nawet najbardziej wymagające zadania. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania, ponieważ mysz działa w technologii USB Plug & Play. Zintegrowany odbiornik nano wystarczy podłączyć do notebooka lub komputera, a mysz jest gotowa do pracy w ciągu kilku sekund. Nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych. Zasilanie myszy stanowią dwie baterie AAA (brak w zestawie).
- 1000 dpi
- Łatwa w obsłudze i szybka instalacja dzięki nanoodbiornikowi
- USB Plug & Play nie wymaga dodatkowego oprogramowania
- Do użytku w biurze, w domu lub w podróży służbowej
- Odpowiednia dla osób prawo- i leworęcznych
- Technologia 2,4 GHz
- Zasięg 10 metrów
- 3 przyciski: lewy/prawy przycisk myszy, kółko przewijania ze środkowym przyciskiem
- Zasilana jedną baterią AA (w zestawie)
- Przycisk włączania/wyłączania
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Model | Comfort |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Wymiary | 104 x 66 x 39 mm |
| Waga | 103 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 70 x 135 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |