myszki
Mysz Pro Fit Ergo
- Model:
Pro Fit Ergo Wired
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
130.86 zł / szt
160.96 zł gross
Mysz Pro Fit Ergo
Dodatkowe wsparcie dla nadgarstka i zapewniający neutralną pozycję dłoni kształt sprawiają, że zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii przewodowa mysz Pro Fit Ergo układa Twoją dłoń w najwygodniejszej pozycji. Inne cechy tego modelu to cichy klik, połączenie przez USB typu plug & play, pięć przycisków (w tym: w przód i wstecz) oraz cztery ustawienia DPI (800/1000/1200/1600), pozwalające zwiększyć czułość i precyzję kursora.
- Dodatkowe wsparcie dla nadgarstka i zapewniający neutralną pozycję dłoni uchwyt chronią i ustawiają nadgarstek w wygodnej, naturalnej pozycji
- Zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii pozwala ułożyć dłoń w wygodnej pozycji
- Pięć przycisków (w tym: do przodu i wstecz) ułatwia nawigowanie i zwiększa efektywność
- Ciche klikanie nie zakłóca pracy i idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie wymagana jest cisza
- Cztery ustawienia rozdzielczości DPI (800/1000/1200/1600) pozwalają zwiększyć czułość i precyzję kursora
- Proste i niezawodne podłączenie plug & play za pośrednictwem USB
- Zoptymalizowany pod kątem wymagań myszy w systemie Windows 11. *Komputery z systemem Windows wyposażone w procesory ARM nie są obecnie obsługiwane.
- Ten produkt opracowano tak, aby był wygodny w użyciu dla osób o małych lub średnich dłoniach.
Technical Specifications
| Brand | Kensington |
|---|---|
| Model | Pro Fit Ergo Wired |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 155 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |