myszki
Mysz MX Master 2S BT Graphite 910-007224
- Model:
MX Master 2S
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Full specification
Status: Out of stock
349.11 zł / szt
429.41 zł gross
REWOLUCJA W PRACY NA WIELU KOMPUTERACH
Nowoczesna mysz firmy Logitech jest stworzona dla zaawansowanych użytkowników i mistrzów swojego rzemiosła, którzy chcą wykonywać więcej zadań w wydajniejszy sposób. MX Master 2S zapewnia ogromne możliwości dzięki technologii Logitech Flow, która pozwala płynnie pracować na dwóch komputerach przy użyciu jednej myszy oraz kopiować i wklejać treści między nimi. W połączeniu z innymi zaawansowanymi funkcjami i wyjątkową konstrukcją ta mysz zapewnia wyjątkowy poziom komfortu, kontroli, precyzji i możliwości dostosowania.
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | MX Master 2S |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (min.) | 200 |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 126 x 85.7 x 48.4 mm |
| Waga | 145 |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Weight | 230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 115 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |