myszki
Mysz i010 Rook kabel 1,8m
- Model:
i010 Rook
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
8.20 zł / szt
10.09 zł gross
iBOX Rook
Myszka przewodowa, pracująca ze zmienną rozdzielczością 800-1200-1600 DPI umożliwiająca dobranie odpowiedniej wartości do wykonywanego zadania. Posiada 3 przyciski funkcyjne oraz przycisk umożliwiający zmianę DPI. Symetryczna obudowa przyjazna dla osób lewo i prawo-ręcznych.
Funkcjonalność
Mysz jest wykonana z trwałego plastiku. Symetryczny kształt dopasowany jest zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych.
Długi kabel
To idealne rozwiązanie dla biur, urzędów itp. Wytrzymała konstrukcja, praca bez baterii oraz długi kabel sprawiają, że sprawdzi się bezproblemowo w pracy biurowe.
Technical Specifications
| Brand | iBOX |
|---|---|
| Model | i010 Rook |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 90 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |