Status: W magazynie
Availability: 19 in stock
5.90 zł / szt
7.26 zł gross
Mysz iBOX I007
Mysz przewodowa pracująca z rozdzielczością 1000 DPI. Posiada 3 przyciski. Symetryczna obudowa przyjazna dla osób lewo i prawo-ręcznych.
Trwałóść
Mysz i007 jest wykonana z trwałego plastiku dzięki czemu służyć będzie długi czas.
Pracowitość
Mysz iBox i007 to idealne rozwiązanie dla biur, urzędów. Wytrzymała konstrukcja, praca bez baterii oraz prostota użytkowania sprawiają że sprawdzi się bezproblemowo.
Technical Specifications
| Brand | iBOX |
|---|---|
| Model | i007 |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Profil | Praworęczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 90 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |