Myjka parowa STORM
- Moc: 900
- Bezpieczeństwo:
Zatyczka bezpieczeństwa chroniąca dzieci przed poparzeniem
- Wydajność : 25
- Full specification
Myjka parowa STORM
Myjka parowa Esperanza czyści, dezynfekuje i wyparza przy użyciu pary pod wysokim ciśnieniem. W łatwy sposób wyczyścisz, zdezynfekujesz oraz usuniesz szkodliwy kurz, roztocza i bakterie z urządzeń kuchennych, tapicerek, fug i płytek w łazience, szyb, ścian i innych powierzchni. Zestaw zawiera dyszę uniwersalną, regulowaną w zakresie 360 stopni oraz różne inne końcówki, dzięki którym wyczyścisz wszelkie trudno dostępne miejsca. Brak potrzeby używania detergentów sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla alergików, małych dzieci oraz zwierząt. Parownica służy również do odświeżania i usuwania brzydkiego zapachu oraz zagnieceń z materiałów, które nie nadają się do regularnego prasowania takie jak zasłony, narzuty czy płaszcze.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 900 |
| Bezpieczeństwo | Zatyczka bezpieczeństwa chroniąca dzieci przed poparzeniem |
| Wydajność | 25 |
| Ciśnienie | 0.023 |
| Wymiary | 280 x 220 x 120 mm |
| Waga | 1.91 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Napięcie wejściowe: 220-240 V, ~50 Hz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 2.8 |
| Pojemność | 350 |
| Typ | Parownica |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Weight | 1700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 250 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |