Monitor wielkoformatowy MultiSync M502 50 cali 550cd/m2 24/7
- Model:
MultiSync M502
- Częstotliwość pozioma min.: 15
- Częstotliwość pozioma max.: 135
- Full specification
Wyprodukowano z myślą o wydajności, zaprojektowano z myślą o trwałości
Seria Sharp MultiSync M2 (od 32" do 98") to wszechstronne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań wyświetlaczy, opracowane specjalnie z myślą o wymagających środowiskach signage i konferencyjnych. Dzięki natywnej łączności USB-C i szerokiej kompatybilności z platformami, takimi jak Crestron, Cisco Webex i Microsoft Teams, umożliwia ona płynną współpracę Bring Your Own Device i przyszłościową integrację, natomiast obsługa sieci LAN 802.1x zapewnia bezpieczeństwo sieci na poziomie przedsiębiorstwa. Dzięki wiodącej w swojej klasie jasności 550 cd/m, panelowi o wysokiej luminacji minimalizującemu odblaski i sprawdzonemu silnikowi SpectraView Engine od NEC seria M2 zapewnia wyjątkową wydajność wizualną i niezrównaną precyzję kolorów.
Jako część nowej rodziny wyświetlaczy pod marką Sharp seria MultiSync M2 opiera się na tradycji jakości i niezawodności NEC, aby zwiększyć wydajność i długoterminową wartość. Jej sprawdzona modułowa konstrukcja obsługuje niestandardowe opcje obliczeniowe (Raspberry Pi lub Intel SDM) i elastyczną łączność (np. AV-over-IP) oraz zapewnia długotrwałą wszechstronność, wydajność i zrównoważony rozwój.
Korzyści
- Bezproblemowe przepływy pracy podczas spotkań jeden kabel USB-C przesyła obraz, dane i zasilanie, umożliwiając szybkie i schludne konfiguracje spotkań. USB-C jako standard dla nowoczesnych przestrzeni współpracy wspiera bezproblemowe doświadczenia BYOD.
- Bezbłędna czytelność brak odbić od okien i innych źródeł światła eliminuje problemy z widocznością treści informacyjno-reklamowych oraz prezentacji w salach konferencyjnych
- Gwarantowane bezpieczeństwo obsługa LAN 802.1x zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla sieci korporacyjnych, dając spokój zespołom IT i środowiskom biznesowym.
- Ulepszona precyzja obrazu gdy ważna jest spójność marki i tożsamość korporacyjna, SpectraView Engine firmy NEC oferuje pełną kontrolę nad kolorem, gamą i jednolitością, zapewniając dokładne i efektowne treści.
- Szeroka kompatybilność AV w pełni interoperacyjna z głównymi platformami do sal konferencyjnych, takimi jak Crestron (XiO Cloud), Cisco Webex, Q-Sys i Microsoft Teams, gwarantuje bezproblemową integrację i przyszłą skalowalność.
Technical Specifications
| Brand | Sharp |
|---|---|
| Model | MultiSync M502 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Obszar widzialny w pionie | 616.4 |
| Obszar widzialny w poziomie | 1095.8 |
| Kontrast statyczny | 8 000:1 |
| Jasność | 550 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 85 |
| Waga | 18 |
| Plamka matrycy | 0.285 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 645.2 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1121.6 |
| Głębokość | 66.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 22500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 x 780 x 1230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |