głośniki
Monitor Supreme 1002 czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 190
- Stacja dokująca: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
719.00 zł / szt
884.37 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Magnat |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 190 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 19 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Wymiary | 215 x 950 x 313 mm |
| Waga | 17 |
| Akcesoria w zestawie | - Prz. niskotonowy: 2 x 170 mm |
| Ważne | Cena dotyczy jednej sztuki |
| System | 3.0 |
| Stosunek sygnału do szumu | 92 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 16500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 280 x 390 x 1100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |