Monitor PRO MP275W E2 27 cali/LED/FHD/FLAT/120Hz/Biały
- Model:
PRO MP275W E2
- Wysokość z podstawą: 447.7
- Głębokość z podstawą: 206.8
- Full specification
Najlepszy monitor do domowego biura o eleganckim wyglądzie.
Przeznaczone do pracy w domu monitory z rodziny PerfectEdge 120Hz Home Office, stworzono z myślą o młodych profesjonalistach. W modelach tych połączono nowoczesny, elegancki design z wysoką wydajnością. Niezależnie od tego, czy wykonujesz codzienne zadania biurowe, czy też zanurzasz się we wciągających grach, monitory te zapewnią Ci przełomowe, wizualne wrażenia i wysoką użyteczność.
Z myślą o nowoczesnych profesjonalistach.
Zainspirowana dążeniem młodego pokolenia do prostoty i wydajności, tylna pokrywa monitora wyróżnia się wyrafinowanym grawerunkiem. Ten elegancki design symbolizuje nieograniczone możliwości, co czyni z tego modelu idealnego towarzysza dla wszystkich młodych profesjonalistów.
120-hercowa, wysoka częstotliwość odświeżania
120-hercowa częstotliwość odświeżania zapewnia dużo bardziej płynnie generowanie obrazu, zmniejsza rozmycie ruchu i zwiększa szybkość reakcji w grach. W pracy monitor ten zapewnia płynniejsze przewijanie zawartości ekranu i przejścia pomiędzy poruszającymi się elementami grafiki, poprawiając komfort i wydajność. Sprzęt ten doskonale nadaje się również do realizacji wszelkich zadań związanych z generowania treści AIGC (treści generowanych przez sztuczną inteligencję) oraz przygotowywaniem obrazów i tekstów bazujących na sztucznej inteligencji. Te możliwości dodatkowo usprawniają kreatywne przepływy pracy i czynią z tego modelu wyświetlacza wszechstronne narzędzie pracy dla współczesnych profesjonalistów.
Obsługa standardu MSI Power Link
Zgodność ze standardem montażowym VESA pozwala na zamocowanie z tyłu obudowy monitora miniaturowego peceta z serii Cubi lub na powieszenie wyświetlacza wprost na ścianie. Dzięki temu da się łatwo i szybko uporządkować przestrzeń roboczą na biurku. Obsługa technologii MSI Power Link oraz zgodność ze standardem HDMI CEC oferuje z kolei możliwość włączenia komputera mini-PC za pomocą przycisku monitora, zwiększając tym samym wydajność i komfort użytkowania zestawu.
Technical Specifications
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | PRO MP275W E2 |
| Wysokość z podstawą | 447.7 |
| Głębokość z podstawą | 206.8 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Czas reakcji MPRT | 1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 3.66 |
| Plamka matrycy | 0.3114 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.9 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Biały |
| Weight | 6700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 690 x 500 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |