akcesoria do monitoringu
Monitor do wideodomofonu DS-KH9510-WTE1(B)
- Złącza: RJ-45
- Wymiary:
254 x 26,65 x 166 mm
- Waga: 975
- Full specification
Status: Out of stock
1 095.56 zł / szt
1 347.54 zł gross
Stacja wewnętrzna typu wszystko w jednym.
- Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1024×600
- Obsługuje instalację aplikacji na Androida
- Otwarta platforma do integracji oprogramowania firm trzecich
- Wideodomofon i podgląd na żywo na telefonie komórkowym przez cały dzień
- Wbudowany Hik-Connect do kompleksowego zarządzania
- Bezprzewodowy panel antywłamaniowy do zarządzania na miejscu
- Otrzymuje 7 sekund weryfikacji wideo z systemów alarmowych
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Wymiary | 254 x 26,65 x 166 mm |
| Waga | 975 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | PoE (IEEE 802.3af) 12 V DC / 1 A |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 1253 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 345 x 235 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |