Monitor 32 cale EX3210U 4K LED 2ms/IPS/4K/HDMI/DP/GŁOŚNIKI
- Model:
EX3210U
- Wysokość z podstawą: 587.4
- Głębokość z podstawą: 269.9
- Full specification
EX3210U
EXploruj możliwości
Odkrywaj nowe światy. Przygotuj się na oglądanie, słyszenie i kontrolowanie swoich gier jak nigdy dotąd. Oszałamiająca grafika, doskonały dźwięk i bezbłędna wydajność zapewniają nieograniczone emocje.
Rozszerzona immersja
Zaplanuj następny ruch. Skanuj horyzont w poszukiwaniu przyjaciół lub wrogów, zakamuflowanych pułapek lub ukrytych skarbów. EX3210U zapewnia szczegółowe krajobrazy z wyraźną, żywą grafiką i płynnym, pozbawionym efektu rozchodzenia się obrazem.
Wyjątkowa jakość dźwięku
Dźwięk w grach przyspiesza przygodę i kieruje twoimi działaniami. Ulepszony system dźwiękowy ostrzega cię o zbliżaniu się do kroków wroga, usłyszysz huk broni i rozkoszujesz się dźwiękami zwycięstwa. Ponadto różne wbudowane tryby dźwięku pozwalają wyraźnie słyszeć kolegów z drużyny. Teraz jesteś gotowy do bitwy.
Mikrofon z inteligentną redukcją szumów
Dostosuj dźwięk do swojego scenariusza. Włącz tryb prywatny, aby odebrać kierunkowe dane wejściowe i filtrować dźwięki otoczenia. Tryb wielokierunkowy wychwytuje dźwięk otoczenia, zapewniając wrażenie dźwięku przestrzennego.
*Kompatybilny z PC/Mac/PS5/PS4
Nadzwyczajny Design
Dostosuj ustawienia do swoich preferencji. Graj płynnie dzięki natywnej grafice 4K z częstotliwością do 144 Hz. Podłącz urządzenia peryferyjne przez HDMI 2.1. Szanujemy Twoje preferencje i udostępniamy Ci tryby do wyboru i wzmacniacze wydajności. Z MOBIUZ jesteś gotowy na komfort i styl!
Light Tuner
Light Tuner pozwala wybrać spośród 20 ustawień kolorów dla ulubionego efektu. Niezależnie od tego, czy grasz w FPS, czy RPG, to Ty decydujesz, jak wygląda Twoja gra, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia.
Mapowanie ustawień
Sparuj każde z ustawień szybkiego menu ekranowego z wejściem. Po prostu zmień źródło, a ustawienia dostosują się automatycznie.
| Weight | 13500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 205 x 540 x 955 cm |
Technical Specifications
| Brand | Benq |
|---|---|
| Model | EX3210U |
| Wysokość z podstawą | 587.4 |
| Głębokość z podstawą | 269.9 |
| Waga z podstawą | 9.5 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | TUV |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 2 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 48 |
| Waga | 6.6 |
| Wysokość | 442.4 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 726.7 |
| Głębokość | 65.6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |